Įėjimas/ išėjimas

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Admin on Kv. 07 05, 2012 10:39 pm

Admin
Admin

Male Posts : 622
Taškai : 1517
Reputacija : 0

http://ponybreakout.forumotion.com

Atgal į viršų Go down

Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity on Kv. 07 12, 2012 6:43 pm

Rarity įbėga į pustuštę turgavietę, krepšeliuose prisikrovusi įvairiausių spalvų ir dydžių kaspinų, juostų ir visokių kitokių dekoracijų miestelio šventei, kuri turėtų jau visai greitai prasidėti ir patraukia senų prekystalių link, kuriuos yra pasiryžusi paruošti šventei.

Paskutinį kartą redagavo Rarity, Kv. 07 12, 2012 6:57 pm. Redaguota 1 kartą

Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

RE: Iejimas/Isejimas

Rašyti by Volkeris on Kv. 07 12, 2012 6:55 pm

Letai atzingsniaves i turgaviete, su gitara ant nugaros, Volkeris apsidairo. Perzvelges turgaviete jis pamato, kad daugiausiai poniu yra kavineje ir nusprendzia, kad geriausia ideja butu nueiti i kavine ir nusipirkti ko nors uzkasti, o gal ir su kuo nors pabendrauti.

Volkeris

Male Posts : 115
Taškai : 147

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Kv. 07 12, 2012 7:27 pm

Fluttershy beeidama per miestą pasiekia turgavietę. Panašu, kad turgavietės pakraštyje esančioje kavinėje kažkas jau vyksta. Fluttershy priena arčiau ir per kavinės langus bando ką nors įžiūrėti.

Fluttershy

Male Posts : 716
Taškai : 1115
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

RE: Iejimas/Isejimas

Rašyti by Volkeris on Kv. 07 12, 2012 7:53 pm

Atskubejes i turgaviete, Volkeris pakelia bokala prie burnos, bet pastebi kad bokale nera sidro, o apsisukes pamato slapia taka. Isidejes bokala i krepsi, jis nuskuba tolyn i turgaviete, kur jau yra susirinkusiu daug poniu.

Volkeris

Male Posts : 115
Taškai : 147

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Admin on Kv. 07 12, 2012 8:21 pm

Istryksi vidun, kviesdama paskui save Volkeri, noredama parodyti savo atlikta darba - visa papuosta turgaviete.

Admin
Admin

Male Posts : 622
Taškai : 1517

http://ponybreakout.forumotion.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Kv. 07 12, 2012 8:58 pm

Fluttershy, pamačiusi iš kavinės išeinančių ponių būrį, nutaria eiti jiems iš paskos.

Fluttershy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rarity on Antr. 07 31, 2012 4:37 pm

Matydama, kad Vokeris jau kažkur įsimaišęs švenčiančių ponių būryje, apsisuka atgal lyg lunatikė ir pati nesuprasdama dėl ko, patraukia link kavinės, kurioje neseniai trumpai pasišnekučiavo su Volkeriu.

Rarity

Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rarity on Antr. 07 31, 2012 9:12 pm

Iš pat pradžių CuteCookie atveda atveda tiesiai į miestelio širdį - prie pat kavinukės įsikūrusią turgavietę, kurioje vyksta visos miestelio šventės, kasdien susirenka visi miestelio gyventojai.
- Štai čia mes visi kasdien susirenkam.- plačiai pamoja per aikštę, dar visą išpuoštą po šventės ir leidžia CC pačiai apsidairyti, nenorėdama čia pasakoti visos turgavietės istorijos kaip gidė.

Rarity

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Antr. 07 31, 2012 9:23 pm

Fluttershy tuo metu kaip tik bastėsi po turgavietę, ieškodama lesalo savo augintiniams. Pamačiusi Rarity, ji nedrąsiai prieina ir taria:
- Sveika, Rarity. Kas tavo naujoji draugė?

Fluttershy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by CuteCookie on Tr. 08 01, 2012 9:01 am

Pažiūrėjo į Fluttershy , tuo savo nedrąsiu žvilgsniu . " Kaip ji taip negali žinoti kas aš ? " , kiek sunerimusi pagalvojo ,
-Aš CuteCookie , gal apie mane žinai ?

CuteCookie

Female Posts : 142
Taškai : 146

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rarity on Tr. 08 01, 2012 9:05 am

- O, štai kur tu!- apsidžiaugia pagaliau radusi draugų, kurie galėtų padėti aprodyti naujajai viešniai miestelį.
- Susipažinkit. Čia - mano labai gera draugė Fluttershy,- atitempia F' arčiau CC.
- O čia - mūsų naujoji miestelio gyventoja - CuteCookie.- net trypteli laiminga. O iš tos laimės taip spiegė, kad net negirdėjo, ką jos tuo tarpu šnekėjo.

Rarity

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Tr. 08 01, 2012 10:41 am

-CuteCookie? Taip, atrodo Rarity yra ne kartą apie jus pasakojusi savo kalbose apie aukštuomenės gyvenimą. Deja aš pastaruoju metu esu labiau įnikkusi į miško gyventojų problemas.
Tai kur jūs dvi damos keliaujate? Kažko ieškote šitame turguje ar tik einate pro šalį?

Paskutinį kartą redagavo Fluttershy, Tr. 08 01, 2012 4:45 pm. Redaguota 1 kartą

Fluttershy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rarity on Tr. 08 01, 2012 4:23 pm

Matydama, kad CC nelabai iškalbinga šiuo metu - atsako už abi.
- Na, mes tik netyčia susitikome, o kadangi CuteCookie tik šiandien atvyko - ruošiuosi aprodyti jai mūsų miestelio apylinkes.- žvilgteri CC pusėn.
- Gal norėtum prisidėti?- entuziastingai šūkteli, prieidama arčiau Fluttershy.

Rarity

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Tr. 08 01, 2012 4:44 pm

-Žinoma! Seniai laukiau progos pasibastyti po miestą. Bet vienai kažkaip nedrąsu.
Ir tiesą pasakius šitas miestas man pačiai dar nėra visiškai pažįstamas. Aš tik prieš porą metų atsikėliau čia iš Cloudsdalo.
Tik jeigu labai neskubate, duokite man kelias minutes nusipirkti lesalo mano žvirbliukams, ir aš būsiu pasiruošusi. Beje į kurią miesto dalį mes dabar ruošiamės eiti?

Fluttershy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rarity on Tr. 08 01, 2012 5:39 pm

- Iš tiesų dar nežinau - norėjau pirmiausia aprodyti miestelio centrą.- šypteli draugei, spėdama piktai dirstelėti į kažkokį mažą poniuką, kątik ją stumtelėjusį.
- Puiku, mes per tą laiką pasidairysime čia. - lėtai nužingsniuoja toliau, laukdama grįžtančios Fluttershy.

Rarity

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Tr. 08 01, 2012 7:01 pm

-Gerai, aš jau apsipirkau šiandienai. Dabar turiu visą vakarą laisvą. Galime kur nors eiti.

Fluttershy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by CuteCookie on Pen. 08 03, 2012 4:32 pm

[[ soriukas ,kad ilgai neatrašiau , atostogavau prie jūros Very Happy ]

CC visur sekiojo Rarity ir įdėmiai klausėsi jos pasakymų , kur kas yra. Taip laukė Fluttershy .

CuteCookie

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fluttershy on Pen. 08 03, 2012 6:48 pm

Fluttershy jau pradėjo darytis nuobodu kol Rarity nuspręs kur eiti toliau. Jai pradėjo lįsti į galvą visokio apokvailės mintys, todėl Fluttershy tarė:
-CuteCookie, jūsų skiauterė, baltai pilkas kailis ir įsukos akys man labai primena Zekorą. Gal netyčia būsite jos giminaitė?

Fluttershy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by CuteCookie on Pen. 08 03, 2012 6:55 pm

-Ne , - pasakė ir nusijuokė ,kad ja gali sumaišyti su pusiau zebre , arba grynai ja , - ne , aš tiesiog taip nusikirpau tai karčius , nes man taip labiau tinka ...

CuteCookie

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thunderlane on Pen. 08 03, 2012 7:42 pm

Thunderlane beskraidydamas pamatė kad apačioje yra daugybę ponių. Šyptelėjo. Na pats laikas susipažinti su tais kurie dažnai praeidavo pro šalį. Nusileido ant žemės prie įėjimo.
- Sveikos, kumelaitės, - ištarė. - Tai apie ką kalbam?

Thunderlane

Male Posts : 66
Taškai : 68

Atgal į viršų Go down

Rašyti by CuteCookie on Pen. 08 03, 2012 7:45 pm

Pažiūrėjo į atvykėlį ir norėdama šiek tiek parodyti ,kad ji svarbus asmuo , nesmarkiai kilstelėjo galvą aukštyn ,
-Labas ... - kiek nedrąsiai pasakė ir jai už nugaros pasirodė jos sargybinis klausdamas :
- Ar jis jums trukdo , panele ? - pagarbiai pasakė ir šaltu žvilgsniu pervėrė Thunderlane
-Ne , galite eiti , - atsakė jam ir tas greitai dingo .

CuteCookie

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thunderlane on Pen. 08 03, 2012 7:49 pm

Nužvelgė jos sargybinį ir pašaipiai šyptelėjo. Nemanė kad tokios... Hm... Tokie svarbūs poniai lankosi tokiame kaime.
- Rodos, esi svarbi? - it pasitikslindamas pasakė. - Tokios kaip tu... Tokiame... kaime... Dar nebuvau matęs, nes žinai, kilmingieji... Jie vengia kaimų, - tiesa pasakius jis norėjo užduotį klausimą ,,ką tu čia veiki, gi esi kilmingoji, ar ne?'' bet geriau kalbės ilgais sakiniais.

Thunderlane

Atgal į viršų Go down

Rašyti by CuteCookie on Pen. 08 03, 2012 7:50 pm

Ji švelniu balsu nusijuokė ir suplasnojusi sparnais kiek pakilo nuo žemės ,
-Tiesiog ,man patinka pabūti ramiai , atokiau nuo fanų , - " nors ir jų čia yra gausybė " - padirbėti paprastus kaimiečio ponio darbus , - pasakė kreivai šyptelėdama ir nužiūrėjo jį nuo viršaus iki apačios .

CuteCookie

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thunderlane on Pen. 08 03, 2012 7:54 pm

- Kaimuose kaip tik yra daugybė fanų, - kreivai šyptelėjo ir apsižvalgė. - Bet rodos... Jie tavęs it nemato... Gal būsi užleidusi ant jų kokius burtus? - paklausė juokaudamas.

Thunderlane

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 5:47 am

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų