Pony Breakout
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Įėjimas/ išėjimas

+7
Pyro Nova
Thunderlane
CuteCookie
Fluttershy
Volkeris
Rarity
Admin
11 posters

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Admin Kv. 07 05, 2012 10:39 pm


Admin
Admin

Male Posts : 622
Taškai : 1517
Reputacija : 0

https://ponybreakout.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity Kv. 07 12, 2012 6:43 pm

Rarity įbėga į pustuštę turgavietę, krepšeliuose prisikrovusi įvairiausių spalvų ir dydžių kaspinų, juostų ir visokių kitokių dekoracijų miestelio šventei, kuri turėtų jau visai greitai prasidėti ir patraukia senų prekystalių link, kuriuos yra pasiryžusi paruošti šventei.


Paskutinį kartą redagavo Rarity, Kv. 07 12, 2012 6:57 pm. Redaguota 1 kartą
Rarity
Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Reputacija : 0
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty RE: Iejimas/Isejimas

Rašyti by Volkeris Kv. 07 12, 2012 6:55 pm

Letai atzingsniaves i turgaviete, su gitara ant nugaros, Volkeris apsidairo. Perzvelges turgaviete jis pamato, kad daugiausiai poniu yra kavineje ir nusprendzia, kad geriausia ideja butu nueiti i kavine ir nusipirkti ko nors uzkasti, o gal ir su kuo nors pabendrauti.
Volkeris
Volkeris

Male Posts : 115
Taškai : 147
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Kv. 07 12, 2012 7:27 pm

Fluttershy beeidama per miestą pasiekia turgavietę. Panašu, kad turgavietės pakraštyje esančioje kavinėje kažkas jau vyksta. Fluttershy priena arčiau ir per kavinės langus bando ką nors įžiūrėti.
Įėjimas/ išėjimas Lenght200pxlayer1copyif3Įėjimas/ išėjimas Fluttershy_by_thenaro-d4a5k6q
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty RE: Iejimas/Isejimas

Rašyti by Volkeris Kv. 07 12, 2012 7:53 pm

Atskubejes i turgaviete, Volkeris pakelia bokala prie burnos, bet pastebi kad bokale nera sidro, o apsisukes pamato slapia taka. Isidejes bokala i krepsi, jis nuskuba tolyn i turgaviete, kur jau yra susirinkusiu daug poniu.
Volkeris
Volkeris

Male Posts : 115
Taškai : 147
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Admin Kv. 07 12, 2012 8:21 pm

Istryksi vidun, kviesdama paskui save Volkeri, noredama parodyti savo atlikta darba - visa papuosta turgaviete.

Admin
Admin

Male Posts : 622
Taškai : 1517
Reputacija : 0

https://ponybreakout.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Kv. 07 12, 2012 8:58 pm

Fluttershy, pamačiusi iš kavinės išeinančių ponių būrį, nutaria eiti jiems iš paskos.
Įėjimas/ išėjimas Lenght200pxlayer1copyif3Įėjimas/ išėjimas Fluttershy_by_sakaki709-d47huq0
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity Antr. 07 31, 2012 4:37 pm

Matydama, kad Vokeris jau kažkur įsimaišęs švenčiančių ponių būryje, apsisuka atgal lyg lunatikė ir pati nesuprasdama dėl ko, patraukia link kavinės, kurioje neseniai trumpai pasišnekučiavo su Volkeriu.
Rarity
Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Reputacija : 0
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity Antr. 07 31, 2012 9:12 pm

Iš pat pradžių CuteCookie atveda atveda tiesiai į miestelio širdį - prie pat kavinukės įsikūrusią turgavietę, kurioje vyksta visos miestelio šventės, kasdien susirenka visi miestelio gyventojai.
- Štai čia mes visi kasdien susirenkam.- plačiai pamoja per aikštę, dar visą išpuoštą po šventės ir leidžia CC pačiai apsidairyti, nenorėdama čia pasakoti visos turgavietės istorijos kaip gidė.
Rarity
Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Reputacija : 0
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Antr. 07 31, 2012 9:23 pm

Fluttershy tuo metu kaip tik bastėsi po turgavietę, ieškodama lesalo savo augintiniams. Pamačiusi Rarity, ji nedrąsiai prieina ir taria:
- Sveika, Rarity. Kas tavo naujoji draugė?
Įėjimas/ išėjimas Lenght200pxlayer1copyif3Įėjimas/ išėjimas Fluttershy_by_sakaki709-d47huq0
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by CuteCookie Tr. 08 01, 2012 9:01 am

Pažiūrėjo į Fluttershy , tuo savo nedrąsiu žvilgsniu . " Kaip ji taip negali žinoti kas aš ? " , kiek sunerimusi pagalvojo ,
-Aš CuteCookie , gal apie mane žinai ?
CuteCookie
CuteCookie

Female Posts : 142
Taškai : 146
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity Tr. 08 01, 2012 9:05 am

- O, štai kur tu!- apsidžiaugia pagaliau radusi draugų, kurie galėtų padėti aprodyti naujajai viešniai miestelį.
- Susipažinkit. Čia - mano labai gera draugė Fluttershy,- atitempia F' arčiau CC.
- O čia - mūsų naujoji miestelio gyventoja - CuteCookie.- net trypteli laiminga. O iš tos laimės taip spiegė, kad net negirdėjo, ką jos tuo tarpu šnekėjo.
Rarity
Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Reputacija : 0
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Tr. 08 01, 2012 10:41 am

-CuteCookie? Taip, atrodo Rarity yra ne kartą apie jus pasakojusi savo kalbose apie aukštuomenės gyvenimą. Deja aš pastaruoju metu esu labiau įnikkusi į miško gyventojų problemas.
Tai kur jūs dvi damos keliaujate? Kažko ieškote šitame turguje ar tik einate pro šalį?
Įėjimas/ išėjimas Fluttershy_squee_by_officer_rabbit-d4exinj


Paskutinį kartą redagavo Fluttershy, Tr. 08 01, 2012 4:45 pm. Redaguota 1 kartą
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity Tr. 08 01, 2012 4:23 pm

Matydama, kad CC nelabai iškalbinga šiuo metu - atsako už abi.
- Na, mes tik netyčia susitikome, o kadangi CuteCookie tik šiandien atvyko - ruošiuosi aprodyti jai mūsų miestelio apylinkes.- žvilgteri CC pusėn.
- Gal norėtum prisidėti?- entuziastingai šūkteli, prieidama arčiau Fluttershy.
Rarity
Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Reputacija : 0
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Tr. 08 01, 2012 4:44 pm

-Žinoma! Seniai laukiau progos pasibastyti po miestą. Bet vienai kažkaip nedrąsu.
Ir tiesą pasakius šitas miestas man pačiai dar nėra visiškai pažįstamas. Aš tik prieš porą metų atsikėliau čia iš Cloudsdalo.
Tik jeigu labai neskubate, duokite man kelias minutes nusipirkti lesalo mano žvirbliukams, ir aš būsiu pasiruošusi. Beje į kurią miesto dalį mes dabar ruošiamės eiti?
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Rarity Tr. 08 01, 2012 5:39 pm

- Iš tiesų dar nežinau - norėjau pirmiausia aprodyti miestelio centrą.- šypteli draugei, spėdama piktai dirstelėti į kažkokį mažą poniuką, kątik ją stumtelėjusį.
- Puiku, mes per tą laiką pasidairysime čia. - lėtai nužingsniuoja toliau, laukdama grįžtančios Fluttershy.
Rarity
Rarity

Female Posts : 36
Taškai : 40
Reputacija : 0
Job/hobbies : Karuselės siuvyklos - drabužių parduotuvės savininkė, nuolatinė SPA centro lankytoja

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Tr. 08 01, 2012 7:01 pm

-Gerai, aš jau apsipirkau šiandienai. Dabar turiu visą vakarą laisvą. Galime kur nors eiti.
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by CuteCookie Pen. 08 03, 2012 4:32 pm

[[ soriukas ,kad ilgai neatrašiau , atostogavau prie jūros Very Happy ]

CC visur sekiojo Rarity ir įdėmiai klausėsi jos pasakymų , kur kas yra. Taip laukė Fluttershy .
CuteCookie
CuteCookie

Female Posts : 142
Taškai : 146
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Fluttershy Pen. 08 03, 2012 6:48 pm

Fluttershy jau pradėjo darytis nuobodu kol Rarity nuspręs kur eiti toliau. Jai pradėjo lįsti į galvą visokio apokvailės mintys, todėl Fluttershy tarė:
-CuteCookie, jūsų skiauterė, baltai pilkas kailis ir įsukos akys man labai primena Zekorą. Gal netyčia būsite jos giminaitė?
Įėjimas/ išėjimas 25pxlenghtux4Įėjimas/ išėjimas Zecora_by_shelltoontv-d3bsgph
Įėjimas/ išėjimas 25pxlenghtux4Įėjimas/ išėjimas Vz50y
Įėjimas/ išėjimas Fluttershy_by_starboltpony-d3du3vc
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by CuteCookie Pen. 08 03, 2012 6:55 pm

-Ne , - pasakė ir nusijuokė ,kad ja gali sumaišyti su pusiau zebre , arba grynai ja , - ne , aš tiesiog taip nusikirpau tai karčius , nes man taip labiau tinka ...
CuteCookie
CuteCookie

Female Posts : 142
Taškai : 146
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Thunderlane Pen. 08 03, 2012 7:42 pm

Thunderlane beskraidydamas pamatė kad apačioje yra daugybę ponių. Šyptelėjo. Na pats laikas susipažinti su tais kurie dažnai praeidavo pro šalį. Nusileido ant žemės prie įėjimo.
- Sveikos, kumelaitės, - ištarė. - Tai apie ką kalbam?
Thunderlane
Thunderlane

Male Posts : 66
Taškai : 68
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by CuteCookie Pen. 08 03, 2012 7:45 pm

Pažiūrėjo į atvykėlį ir norėdama šiek tiek parodyti ,kad ji svarbus asmuo , nesmarkiai kilstelėjo galvą aukštyn ,
-Labas ... - kiek nedrąsiai pasakė ir jai už nugaros pasirodė jos sargybinis klausdamas :
- Ar jis jums trukdo , panele ? - pagarbiai pasakė ir šaltu žvilgsniu pervėrė Thunderlane
-Ne , galite eiti , - atsakė jam ir tas greitai dingo .
CuteCookie
CuteCookie

Female Posts : 142
Taškai : 146
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Thunderlane Pen. 08 03, 2012 7:49 pm

Nužvelgė jos sargybinį ir pašaipiai šyptelėjo. Nemanė kad tokios... Hm... Tokie svarbūs poniai lankosi tokiame kaime.
- Rodos, esi svarbi? - it pasitikslindamas pasakė. - Tokios kaip tu... Tokiame... kaime... Dar nebuvau matęs, nes žinai, kilmingieji... Jie vengia kaimų, - tiesa pasakius jis norėjo užduotį klausimą ,,ką tu čia veiki, gi esi kilmingoji, ar ne?'' bet geriau kalbės ilgais sakiniais.
Thunderlane
Thunderlane

Male Posts : 66
Taškai : 68
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by CuteCookie Pen. 08 03, 2012 7:50 pm

Ji švelniu balsu nusijuokė ir suplasnojusi sparnais kiek pakilo nuo žemės ,
-Tiesiog ,man patinka pabūti ramiai , atokiau nuo fanų , - " nors ir jų čia yra gausybė " - padirbėti paprastus kaimiečio ponio darbus , - pasakė kreivai šyptelėdama ir nužiūrėjo jį nuo viršaus iki apačios .
CuteCookie
CuteCookie

Female Posts : 142
Taškai : 146
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Thunderlane Pen. 08 03, 2012 7:54 pm

- Kaimuose kaip tik yra daugybė fanų, - kreivai šyptelėjo ir apsižvalgė. - Bet rodos... Jie tavęs it nemato... Gal būsi užleidusi ant jų kokius burtus? - paklausė juokaudamas.
Thunderlane
Thunderlane

Male Posts : 66
Taškai : 68
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Įėjimas/ išėjimas Empty Re: Įėjimas/ išėjimas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume