Pony Breakout
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Sparkle kambarys

2 posters

Go down

Twilight Sparkle kambarys Empty Twilight Sparkle kambarys

Rašyti by Fluttershy Sk. 08 05, 2012 7:22 pm

Čia gyveno Twilight Sparke kartu su Spaiku prieš persikraustydami į Ponyvilį.
Twilight Sparkle kambarys 34ooavl
Fluttershy
Fluttershy

Male Posts : 718
Taškai : 1117
Reputacija : 3

Atgal į viršų Go down

Twilight Sparkle kambarys Empty Re: Twilight Sparkle kambarys

Rašyti by Doctor Whooves Sk. 08 05, 2012 7:51 pm

Twilight Sparkle žaibo greičiu įlėkė į kambarį ir nė nepastebėjo, kad nubloškė pro šalį ėjusį Spike.
- Spiike! Štai kur tu! - šūktelėjo, pamačiusi ant žemės tysantį drakoniuką. - Greičiau, surask man tą seną knygą "Spėjimai ir pranašystės"... ar kaip ji ten vadinosi.
- Bet mes juk atostogaujam!
Vienaragė nekreipė į drakoniuko žodžius dėmesio ir panaudodama magiją pati ėmė naršyti po knygas, kiekvieną atmesdama.
- Štai, štai! - šūktelėjo Spike. Twilight greitai paėmė iš jo knygą ir greitai vartydama puslapius, kažką tyliai murmėjo apie Harmonijos Elementus.
- Aha, radau! Harmonijos Elementai... žiūrėkite: Kumelė Mėnulyje?..
Spike tvarkydamas išmėtytas knygas, nepatikliai pasakė:
- Kumelė Mėnulyje? Bet čia juk tik sena ponių pasaka!
- Štai, Kumelė Mėnulyje, mitas iš senų ponių laikų. Galingas ponis, kuris norėjo valdyti Equestriją, tačiau buvo nugalėtas ir įkalintas Mėnulyje. Pasak legendos, per ilgiausią tūkstantųjų metų dieną žvaigždės padės jai ištrūkti ir Equestrijoje įsigalės amžina tamsa! Spike! Ar supranti, ką tai reiškia? - šokiruota pasakė Twilight.
- Ne-
- Pasiimk pergamento ir plunksną, rašysim laišką princesei, - poniukė palaukė, kol Spike išsiėmė visus rašymo reikmenis ir pradėjo diktuoti. - Mano mieliausia mokytoja, besitęsiant mano studijoms apie ponių magiją, sužinojau, kad mus visus tuoj ištiks didelė nelaimė! Nightmare Moon netrukus sugrįš į Equestriją, ir kas nors turi būti padaryta, kad ši baisi pranašystė neišsipildytų. Lauksiu greito atsakymo. Jūsų mokinė, Twilight Sparkle.
Spike akimirkai nuleido plunksną.
- Twilight, ar tu tikra dėl to? Princesė dabar užsiėmusi...
- Spike, tai svarbu! - rimtai pasakė vienaragė.
- Gerai, gerai, - drakoniukas greitai išsiuntė laišką.
Doctor Whooves
Doctor Whooves

Female Posts : 164
Taškai : 184
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Twilight Sparkle kambarys Empty Re: Twilight Sparkle kambarys

Rašyti by Doctor Whooves Sk. 08 05, 2012 8:22 pm

Netrukus Spike išriaugėjo (lol) pergamento ritinėlį ir jį išvyniojęs ėmė garsiai skaityti:
- Mano mieliausia ir patikimiausia mokine Twilight. Tu žinai, kad aš vertinu tavo uolumą ir visiškai tavimi pasitikiu. Bet tu turėtum nustoti skaityti tas kvailas senas knygas! Mano mieloji Twilight, yra daugiau svarbių dalykų jauno ponio gyvenime nei mokymasis, todėl aš siunčiu Tave prižiūrėti pasiruošimą Summer Sun Festivaliui šių metų vietovėje: Ponyville. Ir aš turiu dar daugiau svarbių užduočių Tau: susirask naujų draugų!
Twilight atsiduso išklausiusi viso laiško turinį.
- Nagi, Twilight, princesė tau leido būti bibliotekoje, negi tai tavęs nedžiugina?
- Taip, džiugina, nes tiesą pasakius, aš teisi! Kaip galėdama greičiau patikrinsiu, kaip visi ruošiasi, o tada paieškosiu daugiau informacijos apie Nightmare Moon grįžimą.
- O kaip gi draugai? - nusivylęs paklausė Spike.
- Ji sakė patikrinti pasiruošimą, ir kaip princesės mokinė aš atliksiu savo pareigą, tačiau Equestrijos likimas daug svarbesnis negu naujų draugų paieška, - rimtai išdėstė Twilight, ir išėjo kartu su Spike.
Doctor Whooves
Doctor Whooves

Female Posts : 164
Taškai : 184
Reputacija : 0

Atgal į viršų Go down

Twilight Sparkle kambarys Empty Re: Twilight Sparkle kambarys

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume